Front hajáts és buzgó erő:-)

Molnár Tamás | 2021.05.23. 10:16

Új kihívások!

A 2021. évi Országos rally bajnokság második futamát rendezték meg Ózd-Eger Rally néven. A 3napos rendezvény központja Ózd településén fogadott minket a szervízzel a Nemzeti Filmtörténeti Élménypark környezetében.Szilvásvárad adott számunka átmeneti otthont ahol egy nagyon kellemes elszállásolásban volt részünk.

Igéretes kezdést követő teljes kudarc!

Molnár Tamás | 2021.05.03. 11:00

Egy olajszenzor mondott nemet!

A 2021. évi Országos rally bajnokság első futamát rendezték meg I Therwoolin Boldogkő Rally néven. A rendezvény helyszínének választott Boldogkőváralja egy kis magyarországi gyöngyszem! Kedves Emberek rendezett házak környezet! A szervízpark ettől függetlenül nem kapta a leg megtisztelőbb helyet, amit sokan sérelmeztek köztük mi is!

3 kerék maradt

Molnár Tamás | 2020.12.16. 08:55

A magyar bajnokság utolsó versenye az évek során jól ismert de csak buli versenynek tartott Mikulás Rally volt. A közkedvelt versenynek Veszprém városa adott helyszínt.

A felkészülésünk a versenyre nagyon mozgalmasra sikerült, mert nem csak a szokásos átnézést kellet eszközölni, hanem a futómű megemelése és a sárfogók felszerelése is feladat volt.

Nehéz kezdést követő szárnyalás!

Molnár Tamás | 2020.11.11. 09:02

A várva várt és az idei év legnagyobb kihívását jelentő Rally Hungary 2020 verseny volt a következő állomása a magyar bajnokságnak. Ez nem csak a Zemplén adta sajátosságok miatt érdekes verseny, hanem a nemzetközi mezőny színezéssége miatt.

Küzdelem a Technikával

Molnár Tamás | 2020.10.15. 10:08

Küzdelem a technikával

A magyar bajnokság soron következő versenye a Mór központjában megrendezésre kerülő Vértes Rally volt október 2. hétvégéjén.

Egri részsikerek, vezető pozíció aztán motorhiba!

Molnár Tamás | 2020.09.10. 21:43

A következő verseny az Eger város környékét övező útszakaszon került megrendezésre Eger Rally néven. Már nagyon hiányzott ez a futam, hisz minden évben Egerben kezdünk de ez idén kicsit máshogy történt és a nyár végére került megrendezésre a Dobó térrel színesített rendezvény.

Miskolc Rallye és salak!

Molnár Tamás | 2020.08.30. 13:40

Újra Miskolc és salak!

Félig hazai versenynek számító Miskolc Rally (hisz Eszter miskolci) volt a következő megmérettetés helyszíne! Már nagyon izgatottan vártuk a versenyt mert először vihettem Esztert a legendás hírű salak pályán Miskolc belvárosában! A szombati programban csak a prológ szerepelt, amit nagy örömünkre rengeteg néző kísért figyelemmel. Nagy megtiszteltetésünkre, személyesen is találkozhattunk a szurkolókkal!